e-mail: malankafest@ukr.net

Фестиваль Маланок 2014

 

Переможців Фестивалю Маланок 2014 року визначено. Почесне третє місце зайняв колектив, який є постійним учасником Маланка-фест в Чернівцях з 2011 року -  «Берда» с. Горішні Шерівці Заставнівського району; Друге місце і захоплення глядачів виборола команда села Горбово Герцаївського району; Перше місце – Красноїльська маланка. Кращим переберійним колективом журі визначило Вашківецьку маланку.

Учасники Фестивалю Маланок в Чернівцях 2014 року:

1.     «Берда» с.Горішні Шерівці, Заставнівський р-н. Керівники – Василь Бешлей та Ілля Дроник

2.     Фольклорний гурт «Барви Буковини» (м.Заставна). «Заставнівська Маланка». Керівник – Василь Дмитрович Гаврилецький.

3.     «Лісапетний батальйон» с.Чортория, Кіцманський р-н. Керівник – Віталій Ярославович Деркач.

4.     Фольклорно-етнографічний колектив «Калушари» БК с. Костичани (с.Костичани, Новоселицький р-н). «П’єса «Калушари». Керівник – Дорін Васильович Каптар.

5.      Рок-гурт «Не всі дома» с.Брусниця, Кіцманський р-н. Керівник – Віталій Євгенович Константинюк.

6.      Зразковий ансамбль пісні і танцю «Червона калина» (с.Чуньків, Заставнівський р-н). «Маланчине весілля». Керівники – Ілля Васильович Гордей та Марія Василівна Бузинська.

7.      Гурт «Забава» с.Брусниця, Кіцманський р-н. Керівник – Микола Васильович Шевчук.

8.     Фольклорний ансамбль «Арканул» університету Штефана чал Маре. (м.Сучава, Румунія). Керівники – Калін Братяну і Сорін Похоаца.

9.     Народний аматорський колектив «Джулинець» (с.Ширівці, Хотинський р-н). Керівник – Світлана Сергіївна Шалаєва.

10.   Брусницька Маланка та Переберія с. Брусниця, Кіцманський р-н. Керівник – Василина Митрофанівна Брицька.

11.   «Маланка по-новодністровськи» (м.Новодністровськ). «Маланка наддністрянка». Керівник – Раїса Володимирівна Ридванська.

12.    Етнографічно-фольклорний колектив «Кавалерій Армонієй» (м.Кріуляни, Республіка Молдова).

13.    Маланковий гурт (с.Вітрянка, Сокирянський р-н). Керівник – Ганна Іванівна Дем’янчук.

14.    Фольклорно-етнографічний колектив «Перлина» Буковинського мистецького Центру румунської традиційної культури (м.Чернівці). Керівник – Георгій Степанович Стратулат.

15.    Маланковий гурт Будинку народної творчості та дозвілля с.Шебутинці (с.Шебутинці, Сокирянський р-н). Керівник – Віктор Петрович Бірюк.

16.   «Гуцульська толока» (м.Вашківці, Вижницький р-н). Керівник – Василь Володимирович Антемюк.

17.   Гурт «Калушари» (с.Тарашани, Глибоцький р-н). Керівник – Михайло Шодринга.

18.   «Ферамони любві» с.Коровія, Глибоцький р-н. Керівник – Владислав Пігун.

19.   Дитячий фольклорний ансамбль «Віночок» Сингаївського сільського БК.  (с.Сингаївка, Черкаська обл.). Керівник – Галина Григорівна Лоцман.

20.   Колектив «Спадщина» Сингаївського сільського БК. (с.Сингаївка, Черкаська обл.). Керівник – Галина Григорівна Лоцман.

21.   «Коровійська карета» (с.Коровія, Глибоцький р-н). Керівник – Василь Олександрович Паладій.

22.   Народний аматорський вокальний гурт «Козацька берегиня» (м.Чернівці).«Наша Маланка». Керівник – Тамара Миколаївна Коваль.

23.   «Kinder сюрприз» (с.Молодія, Глибоцький р-н). Керівник – Дмитро Михайлович Ропчан.

24.    БК м/р «Роша» та БК «Ленківці» (м.Чернівці). Керівник – Лілія Вікторівна Руснак.

25.    «Суховерхівська Маланка». (с.Суховерхів, Кіцманський р-н). Керівник – Марія Дмитрівна Момотюк.

26.    «Подорож у чарівний світ Уолта Діснея» (с.Чагор, с.Молодія, Глибоцький р-н). Керівник – Микола Георгійович Стримбу.

27.    «Смурфіки» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Євген Вікторович Чорней.

28.   Народний театр естрадних мініатюр та публіцистики «Темп» та Нар. хор ветеранів ВВВ та праці «Пам’ять». (м.Чернівці). Керівник – Василь Миколайович Федорюк.

29.    «Кухня» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Андрій Георгійович Глибочан.

30.    «Наша Маланка Понаддністряночка» (с.Шубранець, Заставнівський р-н).«Запрошення на весілля». Керівник – Наталія Степанівна Величко.

31.    «Український гурт». (м.Вашківці, Вижницький р-н). Керівник – Микола Пантейович Перч.

32.    «ЗАЗ формула» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Андрій Васильович Руснак.

33.    «А калина не верба» (м.Кіцмань). «Маланка на передхатті у Василя».Керівник – Дмитро Сухарик.

34.     Клуб м/р «Цецино» та Будинок фольклору «Роша Стинка» (м. Чернівці).«Невгамовні ведмеді». Керівник – Михайло Васильович Борта.

35.     «Роксолана. Величне століття» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Микола Іванович Кілару.

36.     «Бурдюзька Маланка» (с.Бурдюг, Кельменецький р-н). Обрядове дійство «Наша Маланка не сама ходить, а з собою Василечка водить». Керівник – Інна Василівна Присяжнюк.

37.     «Паровоз Іосіф Сталін» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Іван Миколайович Загарюк.

38.     «Маланка з села Горбово» (с. Горбово, Герцаївський р-н). «Горбівські коні». Керівник – Дан Кітович Кришмару.

39.     «Сказочная Русь» (с.Чагор, Глибоцький р-н). Керівник – Сергій Головач.

40.     «Красноїльська Маланка» (смт. Красноїльськ, Сторожинецький р-н),  керівник Мітрік Овідіу Дмитрович

41.      Вашківецька Маланка» м.Вашківці, Вижницький р-н. Керівник – Микола Пантéйович Перч.